Професор
Барбара Врублевська
заступник директора з питань науки Інституту репродукції тварин та досліджень харчових продуктів Польської академії наук в Ольштині та завідувач відділу харчової імунології та мікробіології цього ж інституту.

Дослідження, проводене роками проф. Б. Врублевською зосереджуються на проблемі харчової алергії та сприяють розширенню знань про вплив технологічних процесів на зміни в харчовій матриці, які диференціюють імунореактивний потенціал харчових білків.

Проходила стажування в Угорщині, Норвегії, Данії та Англії.

Є редактором журналів Nutritional Immunology-Frontiers in Immunology, Acta Alimentaria, Nutritional Immunology w Frontiers in Nutrition, Journal of Allergy and Immunology, а в журналі Foods була редактором спецвипуску "Advances in Bioactivity and Allergenicity of Food Proteins and Peptides" (BioAllerg).

Проф. Врублевська є членом європейських та польських наукових асоціацій:European Academies Science Advisory Council - EASAC Working Group, European Association for Food Safety, SAFE consortium та Foodforce network, а також засновнтком та членом Польського товариства медичної біології. За свої досягнення нагороджена Срібним (2003) та Золотим (2013) хрестом заслуги.

Світлана
Олександрівна Зубченко
кандидат медичних наук, доцент кафедри клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Лікар – клінічний імунолог, алерголог (в т.ч. дитячий алерголог), пульмонолог. Член Українського товариства клінічної імунології та алергології, Європейської Академії клінічної імунології та алергології.

Проходила численні стажування в клініках Німеччини, Польщі, Данії та інших країн, закінчила всі рівні школи з молекулярної алергології при Віденському медичному університеті. Брала участь як спікер на конференціях, конгресах, з'їздах вітчизняних і європейських.

Працює над виконанням докторської дисертації з теми алергологія. Працює як лікар-консультант з імунології та алергології в клініках м. Львова і м. Тернополя. Викладає курс імунології та алергології курсантам - лікарям, інтернам та студентам 5-го курсу
Що таке харчова алергія? (pdf брошура)
Онлайн конференція відбудеться за підтримки
Представництво ПАН у Києві / Przedstawicielstwo PAN w Kijowie
РЕЄСТРАЦІЯ
Вкажіть ваше ПІБ
Вкажіть ваш E-mail
Вкажіть ваш номер телефону
Ваше місто
Вкажіть будь ласка скільки Вам років
7
99
Ваша професія та посада (за бажанням)
Я надаю свою згоду і дозволяю здійснювати обробку моїх персональних даних згідно закону
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2297-17#Text